• 2009 Kovas 6

Dar vasario 12 d. viešai pasiūliau neminėti Rusijos (žr. rašinį mano blog’e “Tu apie Rusiją? Užsičiaupk!”, kurį buvo įsidėję pora portalų), po to dar kartą apie informacinį karą su šia valstybe ir gavau keletą privačių laiškų, kad elgiuosi nevisai sąžiningai. Ką gi, kritiką priimu.

Tik turiu priminti, kad siūliau tos šalies pavadinimo neminėti bent Valentino dienos ir Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga, tik keletą dienų. Bet bala nematė.

Tos šalies pavadinimo neminėsiu. Rašysiu apie ją tik tada, kai kas nors užlauš man ranką, prie smilkinio pridės pistoletą arba atsitiks kažkas baisaus, siaubingo. Tos šalies negali įveikti didžiulė NATO propagandinė mašina, tai kur ten man su savo straipsneliais tuščiai mosikuoti. Vakar paskelbta, kad NATO atnaujino dialogą su ta valstybe, mūsų užsienio reikalų ministras Vygaudas Ušackas tik skėsčioja rankomis, išduodamas Lietuvos bei jos sąjungininkų Ukrainos ir Gruzijos interesus.

Tos šalies Kremlius švenčia pergalę, atstovas prie NATO Rogozinas aiškina, kad tos šalies naudojami jėgos svertai pasiteisino. Be to, JAV lyg ir ruošiasi atsisakyti priešraketinio skydo.

Žodžiu, propagandinis karas pralaimėtas triuškinančiai, ir nėra jokių galimybių atsitiesti.

Kategorija: Dienoraštis | Tags:
Galite sekti naujienas RSS 2.0 pagalba.

3 Komentarų

 1. 1
  rus 
  2009 Kovas 6

  ušackas palankus rusijai

 2. 2
  R.P. 
  2009 Kovas 6

  Manau, dar ne viskas prarasta. Obama ir ypac Klinton gerai zino Rusijos politika ir neparsiduos uz jokius pazadus. Rusams suteiktas sansas surasti salycio taskus su NATO ir pradeti bendradarbiauti. Del Gruzijos taip pat nepergyvenciau, nes Saakasvilio diktatura apgailetina. Ir ukrainieciai nezino, ko nori, nesuformuoja vieningos pozicijos. Palaukim, pamatysim:))

 3. 3
  cha-cha 
  2009 Kovas 6

  neminėti, tai neminėti;)

Parašykite komentarą