◊ Sausis, 2013 ◊

• 2013 Sausis 27

Seimas atmetė Sveikatos apsaugos ministro Vytenio Andriukaičio siūlytą įstatymo projektą, kuriuo būtų keičiama gydymo įstaigų finansavimo tvarka. Tai prikėlė senas diskusijas apie sudėtingą ir kritikuotiną sveikatos apsaugos padėtį Lietuvoje.

Plačiau…

• 2013 Sausis 23

Po šeštadienį TS-LKD taryboje nuskambėjusių  Vytauto Landsbergio ir Andriaus Kubiliaus pasipiktinimų dėl vieno iš Sąjūdžio kūrėjų Zigmo Vaišvilos kalbos Sausio 13-osios minėjime bei pažadų ginti Dalią Grybauskaitę nuo tolesnių jos puolimų, galima daryti išvadą, kad D.Grybauskaitė jau yra vienintelė TS-LKD kandidatė po pusantrų metų vyksiančiuose Prezidento rinkimuose. Labai tikėtina, kad ją taip pat savo kandidate paskelbs ir Liberalų sąjūdis, tad mums belieka laukti, kaip pasielgs socialdemokratai.

Plačiau…

• 2013 Sausis 18

Visuomenę vis labiau stebina Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) veikla, kai triukšmingai suimami įvairaus rango pareigūnai, politikai, valdininkai, lobistai ir garsūs verslininkai, tačiau bylos subliūkšta. Kodėl taip yra, „Valstiečių laikraštis“ klausia vieno iš STT įkūrėjų ir pirmo jos vadovo Juozo Gaudučio.

Plačiau…

• 2013 Sausis 12

Netikėtas Rolando Pakso nušalinimo nuo Prezidento posto atgarsis – Lietuvos čiuožėjų ant ledo pora Deividas Stagniūnas ir Isabella Tobias negalės atstovauti Lietuvai Žiemos olimpinėse žaidynėse, vyksiančiose 2014 m. Sočyje.

Plačiau…

Kategorija: Publicistika | Žymos: , ,  | Komentuoti
• 2013 Sausis 11

Vos prieš mėnesį meldžiau R.Sadauską-Kvietkevičių, neiti į cirką, kuriame vieni klounai… Nepaklausė ir nuėjo. ir atsiskleidė visu gražumu…

Ir man labai gaila, nes kai kurie Romo komentarai iš tiesų buvo geri ir verčiantys pagalvoti. Bet tik ne tas, paskutinis, kuriame Romas atvirai deklaruoja savo sovietinį mąstymą ir prisipažįsta esąs apgailėtinas. Pastarasis dalykas, beje, yra sveikintinas, nes rodo, kad žmogus dar blaivai vertina situaciją. Žodžiu, dar ne viskas prarasta.

Plačiau…

• 2013 Sausis 9

Teisėsaugos pareigūnai ir ekonomikos ekspertai dažnai sako, kad bankrotas – puikus būdas išspręsti įsisenėjusias problemas ir pradėti verslą iš naujo, o kreditoriams – vienintelė galimybė susigrąžinti bėdų turinčioje įmonėje įšalusias lėšas. Tačiau iš tikrųjų neretai bankrotas tampa galvos skausmu kreditoriams, o bankrutuojančiajam lieka maitos vaidmuo žiauriems maitėdoms – bankroto administratoriams, advokatams, teisėjams.

Plačiau…

• 2013 Sausis 2

Manau, labai gerai, kad susipešė A.Račas su A.Ramanausku-Greitai. Šios viešos peštynės liudija naują pakopą permanentinėse batalijose, nuolat kylančiose viešojoje erdvėje. Jų baigtis ne tik abipusis spjaudymasis kraujais, bet ir labiau argumentuotos kritikos laikmečio pradžia. Plačiau…

Kategorija: Dienoraštis | Žymos: ,  | Komentuoti