◊ Rekomenduoju paskaityti ◊

• 2013 Vasaris 7

Buvau praleidęs gana įdomų straipsnį apie „Snoro“ užvaldymo peripetijas. Jis labai ilgas, bet paskaityti, manau, verta. Akiračiui praplėsti. Keista, kad nesuskaičiuojami apžvalgininkai jo taip pat nepastebėjo, arba apsimetė nepastebintys. Ačiū jį atsiuntusiam bičiuliui.

Plačiau…

• 2013 Sausis 23

Po šeštadienį TS-LKD taryboje nuskambėjusių  Vytauto Landsbergio ir Andriaus Kubiliaus pasipiktinimų dėl vieno iš Sąjūdžio kūrėjų Zigmo Vaišvilos kalbos Sausio 13-osios minėjime bei pažadų ginti Dalią Grybauskaitę nuo tolesnių jos puolimų, galima daryti išvadą, kad D.Grybauskaitė jau yra vienintelė TS-LKD kandidatė po pusantrų metų vyksiančiuose Prezidento rinkimuose. Labai tikėtina, kad ją taip pat savo kandidate paskelbs ir Liberalų sąjūdis, tad mums belieka laukti, kaip pasielgs socialdemokratai.

Plačiau…

• 2013 Sausis 11

Vos prieš mėnesį meldžiau R.Sadauską-Kvietkevičių, neiti į cirką, kuriame vieni klounai… Nepaklausė ir nuėjo. ir atsiskleidė visu gražumu…

Ir man labai gaila, nes kai kurie Romo komentarai iš tiesų buvo geri ir verčiantys pagalvoti. Bet tik ne tas, paskutinis, kuriame Romas atvirai deklaruoja savo sovietinį mąstymą ir prisipažįsta esąs apgailėtinas. Pastarasis dalykas, beje, yra sveikintinas, nes rodo, kad žmogus dar blaivai vertina situaciją. Žodžiu, dar ne viskas prarasta.

Plačiau…

• 2012 Rugpjūtis 3

Tiems, kurie galvoja, kad klausydamiesi orkestro, kuriam diriguoja V.Gergijevas, žiūrėdami „Pervij Baltijskij kanal“ ar klausydami J. Latyninos gali užsikrėsti rusofobija, šio komentaro siūlau neskaityti.

Plačiau…

• 2009 Spalis 19

P.Lileikis/”Lietuvos rytas”. Pradėkime nuo citatos:

“Tai, kad prezidentė spjovė į Seimo, buvusio šalies vadovo Valdo Adamkaus ir užsienio reikalų ministro Vygaudo Ušacko dar prieš pusmetį priimtą sprendimą, būtų dar pusė bėdos.

Plačiau…

• 2009 Spalis 19

GERBIAMI LIETUVOS IR PASAULIO LIETUVIAI!
Iš tolimųjų mūsų protėvių, senelių ir tėvų paveldėjome didžią vertybę – gražią, savitą ir vienintelę mūsų saviraiškai tinkamą lietuvių kalbą – Memorandumo tekstas

Plačiau…

• 2009 Rugpjūtis 26

Ši humoreska parašyta 1974 m., atspausdinta autorės V. Žilinskaitės satyros rinktinėje “Karuselėje”. Aktuali iki šiol…

Plačiau…

• 2009 Liepa 13

Naujosios prezidentės kalba Seime buvo gera.

Plačiau…

• 2009 Gegužė 18

Jaučiu pareigą įsijungti į diskusiją apie V.Adamkaus balsavimą per 
Prezidento rinkimus.
Plačiau…

• 2009 Balandis 29

Žinote, man liūdna…

Vis dar turėjau vilties, o šiandien jos jau beveik nebeliko…

Nes šiandien buvo pasirašytas memorandumas dėl “Leo LT” išsaugojimo…

Plačiau…